Kup bilet on-line

WAŻNE INFORMACJE !!!

1. Nie prowadzimy telefonicznej/e-mailowo rezerwacji miejsc na żadnej linii obsługiwanej przez naszą firmę.
2. Całą korespondencję związaną z funkcjonowaniem firmy Softtravel , proszę kierować na adres info@softtravel.pl .
3. Najczęstsze pytania:
– Jaka jest cena biletu z miejscowości X do miejscowości Y ? Odpowiedź na Softtravel.pl. Cennik biletów.
– Czy kursujemy normalnie? Odpowiedź. Tak kursujemy wg rozkładu jazdy na Softtravel.pl. Przypominamy jednocześnie, o możliwości opóźnień na trasie przejazdu z powodu remontów dróg. Prosimy o wyrozumiałość oraz cierpliwość w oczekiwaniu na autobus.
– Czy jest możliwość przepisania/ zmiany terminu wyjazdu kupionego biletu? Odpowiedź. Tak wystarczy odpowiednio wysłać taką informację (podając pierwotny oraz żądany termin odjazdu, nazwisko pasażera, nr. Biletu, trasę przejazdu) na adres info@softtravel.pl.
– Komu przysługują bilety ulgowe (bilety z ulgą handlową)? Odpowiedź. Ceny biletów znajdują się na Softtravel.pl. Pod każdą tabelą z cenami na żądanej linii, znajdują się informacje na temat konkretnych ulg.

Likwidacja numeru telefonu do rezerwacji miejsc od 10.04.2021

Szanowni Pasażerowie.

Od 10.04.2021 likwidujemy numer telefonu 501 777 970 do celu rezerwacji i informacji miejsc.

Jednocześnie przypominamy, że mogą Państwo zawsze dokonać zakupu biletu on-line poprzez naszą stronę softtravel.pl na dowolny kurs wykonywany przez naszą firmę. Dodatkowo można kupić bilet także u kierowcy na bieżący kurs, ale również na dowolny kurs w przyszłym terminie podróży. Oczywiście możliwość zakupu w kasach biletowych dworców min. w Lublinie, w Nowym Sączu, w Busku Zdroju oraz platformę e-podróżnik.pl

Zapraszamy

Zmiana lokalizacji przystanku w Tarnowie od 1.04.2021

Drodzy podróżni

W związku z likwidacją dworca autobusowego w Tarnowie, od 1.04.2021 będziemy korzystali z przystanku zlokalizowanego przy ulicy Do Huty obok Park & Ride. Przystanek obsługuje podróżnych w obu kierunkach.

Przystanek jest zlokalizowany obok PKP, a dokładnie mówiąc, można bezpośrednio dotrzeć pieszo ,przejściem podziemnym z dworca PKP na przystanek autobusowy.

Za utrudnienia przepraszamy

 

 

Zmiana lokalizacji przystanku w Opolu Lubelskim

Drodzy Pasażerowie,
Zmiana przystanku w Opolu Lubelskim !!!
W związku z rewitalizacją Starego Rynku w Opolu Lubelskim, od dnia 17.03.2021 następuje zmiana przystanku odjazdowego naszych autobusów.
Odjazdy w obu kierunkach:
Opole Lubelskie – Lublin,
Opole Lubelskie – Ostrowiec Świętokrzyski,
będą realizowane z ulicy Strażackiej do odwołania.

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.