Kup bilet on-line

Kierunek LUBLIN – MUSZYNA

Godzina odjazduMiejsce
7.00 d,nLUBLIN Dworzec PKS st. nr1
7.05LUBLIN al. Sikorskiego (Popiełuszki)
7.08LUBLIN al. Kraśnicka (Poczekajka)
7.10LUBLIN al. Kraśnicka (Rzemieślnicza)
7.49KRAŚNIK ul. Lubelska (Urząd Miasta)
7.50KRAŚNIK ul. Narutowicza (TAXI)
8.17ANNOPOL ul. Rynek
8.30OŻARÓW ul. Ostrowiecka (D.A.)
8.55SANDOMIERZ Dworzec Autobusowy st. nr 1
9.15TARNOBRZEG ul. Mickiewicza (obok D.A.)
9.28BARANÓW SANDOMIERSKI Dworzec
9.36PADEW NARODOWA Kościół
9.55MIELEC ul. Jagiellończyka Dworzec Autobusowy st. nr 1
10.20RADOMYŚL WIELKI ul. Jasna
10.55TARNÓW Dworzec Autobusowy st. nr 9 – przyjazd
11.10TARNÓW Dworzec Autobusowy st. nr 9 – odjazd
11.45CZCHÓW miasto (przy zamku)
12.00ŁOSOSINA DOLNA (vis a vis cmentarza)
12.05TĘGOBORZE
12.28NOWY SĄCZ Miejski Dworzec Autobusowy st. nr 2
12.42ŁABOWA Centrum
12.57KRYNICA ZDRÓJ Centrum (przy Hawanie)
13.00KRYNICA ZDRÓJ PKP
13.10MUSZYNA (Obwodnica przy PKP)

Kierunek MUSZYNA – LUBLIN

Godzina odjazduMiejsce
14.10 d,nMUSZYNA (Obwodnica vis a vi PKP)
14.20KRYNICA ZDRÓJ PKP
14.23KRYNICA ZDRÓJ Centrum (vis a vis Hawany)
14.38ŁABOWA Centrum
14.55NOWY SĄCZ Miejski Dworzec Autobusowy st. nr 2
15.15TĘGOBORZE
15.20ŁOSOSINA DOLNA (przy sklepie Biedronka)
15.35CZCHÓW Miasto (vis a vis zamku)
16.10TARNÓW Dworzec Autobusowy st. nr 8 – przyjazd
16.25TARNÓW Dworzec Autobusowy st. nr 8 – odjazd
17.00RADOMYŚL WIELKI ul. Jasna
17.25MIELEC ul. Jagiellończyka Dworzec Autobusowy st. nr 1
17.44PADEW NARODOWA Kościół
17.52BARANÓW SANDOMIERSKI Dworzec
18.05TARNOBRZEG ul. Mickiewicza (obok D.A)
18.25SANDOMIERZ Dworzec Autobusowy st. nr 4
18.50OŻARÓW ul. Ostrowiecka (D.A)
19.03ANNOPOL ul. Rynek
19.30KRAŚNIK ul. Narutowicza (TAXI)
19.31KRAŚNIK ul. Lubelska – Urząd Miasta
20.07LUBLIN al. Kraśnicka (Rzemieślnicza)
20.09LUBLIN al. Kraśnicka (Szpital Wojewódzki)
20.10LUBLIN al. Kraśnicka (Poczekajka)
20.12LUBLIN al. Kraśnicka (Wojciechowska)
20.13LUBLIN al. Sikorskiego (Rondo Krwiodawców)
20.14LUBLIN al. Sikorskiego (Popiełuszki)
20.17LUBLIN al. Solidarności (Lubomelska)
20.19LUBLIN Dworzec PKS

Legenda:
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.XII i 26.XII.
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.XII i 31.XII.

ROZKŁAD JAZDY obowiązuje od 17 listopada 2018

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.