Kup bilet on-line

Kierunek LUBLIN – MUSZYNA

Godzina odjazduMiejsce
7.00 d,nLUBLIN Dworzec PKS st. nr1
7.05LUBLIN al. Sikorskiego (Popiełuszki)
7.08LUBLIN al. Kraśnicka (Poczekajka)
7.10LUBLIN al. Kraśnicka (Rzemieślnicza)
7.26NIEDRZWICA DUŻA ul. Lubelska / Szkoła
7.49KRAŚNIK Urząd Miasta
7.50KRAŚNIK ul. Narutowicza (TAXI)
8.08GOŚCIERADÓW przy stadionie
8.20 ANNOPOL ul. Rynek
8.40OŻARÓW ul. Ostrowiecka (D.A.)
9.05SANDOMIERZ Dworzec Autobusowy st. nr 1
9.12SANDOMIERZ ul. Lwowska (Stacja Kolejowa)
9.30TARNOBRZEG ul. Mickiewicza (obok D.A.)
9.42BARANÓW SANDOMIERSKI Dworzec
9.50PADEW NARODOWA Kościół
10.10MIELEC ul. Jagiellończyka Dworzec Autobusowy st. nr 2
10,30RADOMYŚL WIELKI ul. Jasna
11.15TARNÓW ul. Do Huty, Park&Ride obok PKP (zmiana od 1.04.2021 !!!)
11,48CZCHÓW miasto (przy zamku)
12.03ŁOSOSINA DOLNA (vis a vis cmentarza)
12.08TĘGOBORZE
12.28NOWY SĄCZ Miejski Dworzec Autobusowy st. nr 2
12.44ŁABOWA Centrum
13.05KRYNICA ZDRÓJ Centrum (przy Hawanie)
13.09KRYNICA ZDRÓJ Urząd Miasta
13.11KRYNICA ZDRÓJ Szpital
13.20MUSZYNA (Obwodnica przy PKP)

Kierunek MUSZYNA – LUBLIN

Godzina odjazduMiejsce
14.00 d,nMUSZYNA (Obwodnica vis a vi PKP)
14.09KRYNICA ZDRÓJ Szpital
14.11KRYNICA ZDRÓJ Urząd Miasta
14.15KRYNICA ZDRÓJ Centrum (vis a vis Hawany)
14.33ŁABOWA Centrum
14,55NOWY SĄCZ Miejski Dworzec Autobusowy st. nr 2
15.15TĘGOBORZE
15.20ŁOSOSINA DOLNA (przy sklepie Biedronka)
15.35CZCHÓW Miasto (vis a vis zamku)
16.25TARNÓW ul. Do Huty, Park&Ride obok PKP (zmiana od 1.04.2021 !!!)
17.00RADOMYŚL WIELKI ul. Jasna
17.25MIELEC ul. Jagiellończyka Dworzec Autobusowy st. nr 2
17.45PADEW NARODOWA Kościół
17.53BARANÓW SANDOMIERSKI Dworzec
18.05TARNOBRZEG ul. Mickiewicza (obok D.A)
18.23SANDOMIERZ Ul. Lwowska (Stacja Kolejowa)
18.30SANDOMIERZ Dworzec Autobusowy st. nr 4
18.55OŻARÓW ul. Ostrowiecka (D.A)
19.08ANNOPOL ul. Rynek
19,20GOŚCIERADÓW vis a vis stadionu
19.38KRAŚNIK ul. Narutowicza (TAXI)
19.39KRAŚNIK ul. Lubelska – Urząd Miasta
20.02NIEDRZWICA DUŻA ul. Lubelska przy kościele
20.18LUBLIN al. Kraśnicka (Rzemieślnicza)
20.20LUBLIN al. Kraśnicka (Szpital Wojewódzki)
20.21LUBLIN al. Kraśnicka (Poczekajka)
20.23LUBLIN al. Kraśnicka (Wojciechowska)
20.24LUBLIN al. Sikorskiego (Rondo Krwiodawców)
20.25LUBLIN al. Sikorskiego (Popiełuszki)
20.28LUBLIN al. Solidarności (Lubomelska)
20,30LUBLIN Dworzec PKS

Legenda:
d – nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25.XII i 26.XII.
n – nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24.XII i 31.XII.

ROZKŁAD JAZDY obowiązuje od 14 września 2019

Serwis korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug zgodnie z polityka prywatnosci. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu do cookies w Twojej przegladarce lub konfiguracji uslugi.